Kariyer

Yetenekli ve Tutkulu Profesyoneller

Yetenekli ve Tutkulu Profesyonellerin Buluşma Noktası

Aytunç Baskan Creative Agency olarak, başarılı ve yenilikçi projelerin arkasında yetenekli, tutkulu ve vizyon sahibi profesyoneller olduğuna inanıyoruz. Ajansımızda, kariyer hedeflerinize ulaşabileceğiniz ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz fırsatlar sunuyoruz. İşte sizinle çalışmak istememizin sebepleri

Ekibimize Dahil Olmak İçin Sebepler

Aytunç Baskan Creative Agency olarak, genç yeteneklerimize ekibimizde fırsat vererek fark yaratmak için çalışıyoruz. Bazı projelerimiz;

Eşsiz Bir Çalışma Ortamı

Yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı bir çalışma ortamında, kendi alanında uzman ekip arkadaşlarınızla birlikte, sektörün öncü projelerine imza atın.

Sürekli Gelişim

Aytunç Başkan Creative Agency'de, mesleki ve kişisel gelişiminize önem veriyoruz. Eğitimler, seminerler ve mentorluk programlarıyla, kariyerinize yön verin.

Ekip Ruhu

Biz, ekip çalışmasının başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Ekip arkadaşlarınızla birlikte, başarılı projeler gerçekleştirin ve iş hayatının zorluklarını birlikte aşın.

Fırsatlar ve Tanıma

Yetenekli ve başarılı profesyonellerin emeklerinin karşılıksız kalmayacağı bir şirkette çalışın. Projelerinizin başarısı ile sektörde adınızı duyurun ve kariyerinizde yükselin.

İş ve Yaşam Dengesi

Aytunç Baskan Creative Agency, iş ve yaşam dengesinin önemini bilen bir şirkettir. Esnek çalışma saatleri ve destekleyici bir yönetim anlayışıyla, iş hayatının tadını çıkarın.

Kariyer Fırsatları

Aytunç Baskan Creative Agency olarak, çalışanlarımızın işlerinde daha başarılı olmaları için birçok kariyer fırsatı sunuyoruz. Eğitim ve gelişim fırsatlarından, esnek çalışma saatlerine kadar, çalışanlarımızın mutluluğu ve başarısı bizim için önemlidir.

Aytunç Baskan Creative Agency’de kariyer yapmak isterseniz, bize başvurun ve ekibimize katılın.

Açık Pozisyonlar

Sürekli olarak yeni yetenekler arıyoruz. Şu anda açık olan pozisyonlar şunlardır

Grafik Tasarımcı

Adobe programlarına hakim, yenilikçi ve gelişime açık takım arkadaşları arıyoruz.

Art Direktör

Liderlik ruhu olan ve sanatsal bakış açısı olan takım arkadaşı arıyoruz.

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal medya platformlarına hakim, trendleri takip eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

Aytunç Baskan Creative Agency ailesine katılmak ve kariyerinize yeni bir sayfa açmak isterseniz, özgeçmişinizi kariyer@aytuncbaskan.com adresine göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurularınızı dikkatle değerlendireceğiz ve sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Sizi ekibimize katılmaya ve başarılı projelerle geleceğin markalarını birlikte şekillendirmeye davet ediyoruz. Aytunç Başkan Creative Agency, yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve kariyerinizi parlatacak fırsatlarla dolu bir çalışma deneyimi sunar.

 

0
Sepetim
  • No products in the cart.